Způsob práce a dovednosti

Předám vám know-how a nastavíme procesy, díky kterým vyrostete.

Jak pracuji

Zaměřuji se na práci pro větší firmy/weby.

Klientům připravím komplexní strategii, která jde ruku v ruce s byznysovými a marketingovými plány. 

 

Nedržím se zajetých best practices za každou cenu. Práci a priority upravuji podle silných a slabých stránek vaší firmy, vašich aktuálních možností a tržní situace.

 

Předávám know-how a nastavuji procesy, které zajistí, že vaše výsledky porostou kontinuálně díky změnám uvnitř společnosti.

seo specialista vojtěch fiala během přednášky na digisemestru

Dovednosti

01

Plánování a optimalizace obsahu

Obsahová strategie musí být postavena tak, aby podpořila vaše obchodní a marketingové cíle. Obsahový plán sám o sobě není strategií a vypublikovaný článek sám o sobě nemusí mít přidanou hodnotu. Pokud do obsahu chcete investovat, je potřeba mít velmi dobře promyšleno, JAK vám daný obsah pomůže. 

 

 

Pomohu vám proto pochopit principy obsahového marketingu a pomohu vám připravit obsahovou strategii, která vás posune blíže k vytyčeným cílům.

02

Příprava a exekuce digitálních PR kampaní

Díky znalostem linkbuildingových metod a datům o konkurenčních webech vám pomohu připravit strategii, jejímž výsledkem nemusí být pouze odkazy, ale úspěšná PR kampaň s mnohem širším dopadem na povědomí o značce.

03

On-page optimalizace

On-page prvky (ty, které můžete na jednotlivých stránkách přímo ovlivnit) jsou důležité nejen pro vyhledávače, ale i pro návštěvníky vašeho webu. Pomohu vám upravit on-page prvky vašich stránek. A to jak plošně klidně po desítkách tisíc URL, tak jednotlivě u stránek, které si zašlouží extra prémiovou péči.

04

Analýzy a monitoring trendů

Díky datům o objemu vyhledávání vybraných slov ve vyhledávačích dokážu sledovat trendy a připravit výstupy, které mohou pomoci se strategickým rozhodováním.

05

Off-Page Optimalizace

Pomohu vám získat vysoce kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které pomohou zvýšit pozice vašich stránek ve vyhledávačích stejně tak jako vizibilitu vaší značky na relevantních místech. 

06

Ostatní analýzy a reporting

Připravím reporty, ve kterých uvidíte výsledky našeho společného úsilí. V Díky nim uvidíte jak výkonová data, tak data týkající se technického zdraví vašeho webu. 

 

Snadný a jasný přehled nad metrikami ukáže jak moc se daří plnit stanovená KPI a umožní nám efektivnější řízení připravené SEO strategie.

07

Příprava a optimalizace procesů

Čím větší společnost a web, tím spíš jsou SEO výsledky ovlivněny prací širokého spektra lidí. Od vývojářů, přes PR specialisty, textaře/copywritery až po obchodní tým. 

 

Pomohu vám připravit vhodné procesy, které zajistí, že práce ostatních členů týmu bude ovlivňovat vaše SEO výsledky k lepšímu.

08

Technický SEO audit

Vyhledávače se sice snaží vyhodnotit, které stránky budou tou nejlepší odpovědí pro konkrétního člověka, ale stále jsou to stroje a některé technické problémy jim mohou práci výrazně zkomplikovat. 

 

Pomohu vám opravit technické chyby, které se na vašem webu mohou nacházet a pomůžu vám zajistit, že roboti vyhledávačů budou mít váš web rádi.

O mě

Jsem SEO konzultant se zkušenostmi CMO digitální agentury. Prošel jsem si pracemi jak pro malé klienty, tak pro velké korporáty. Mám zkušenosti s prací pro banky, pojišťovny a zdravotnické organizace. 

 

Aktuálně pracuji jako Head of SEO v Pilulce.

Pojďme se propojit